Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студенти КМУ на ХІІ конгресі педіатрів України!

IMG-48563d7daa3021b8a84d3a671c2c2600-VЗа актуальними знаннями з кафедрою дитячих хвороб!
10 жовтня відбулася величезна подія в житті педіатрів, а саме ХІІ конгрес педіатрів України! Цю важливу конференцію відвідали інтерни та студенти 4,5 і 6 курсів кафедри дитячих хвороб.
Відвідавши конгрес, усі студенти мали можливість познайомитись с науковими метрами педіатрії, по підручникам яких займаються в вузі. Конференція була переповнена гострими, актуальними доповідями. Одночасно працювала велика кількість навчальних симпозіумів, що давало можливість студентам відвідати ту секцію, яка їх більше зацікавила.

Це був цікавий, плідний навчальний день! День повний знань і науки! По закінченню конгресу всі студенти отримали не тільки сертифікат учасника, а й подарунок від організаторів конференції: навчальні книги з педіатрії та наукові журнали!