Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Студенти КМУ на DobroDays в ММ “Добробут”.

IMG-bad1aea0df49c02a7b24dd0748d55ebe-V

16 вересня ММ "Добробут" провела День відкритих дверей для студентів Київського медичного університету. 

Першим місцем екскурсії став контакт-центр мережі. Координатори проекту #ДоброDays продемонстрували роботу всього контакт-центру: прийом дзвінків пацієнтів, відповіді на запитання, оформлення записів на прийом і викликів бригад невідкладної допомоги. Консультації та записи на прийом були здійсненні на високому рівні і показали наскільки важливою і відповідальною є робота координатора контакт-центру як первинної ланки.

Наступним місцем стала поліклініка на вул. Святошинська,3-б. Студенти були приємно вражені тим, що в одній поліклініці вся родина, починаючи від вагітних та немовлят і закінчуючи людьми літнього віку, може отримати висококваліфіковану консультацію та допомогу. Координатори продемонстрували педіатричне, терапевтичне відділення та  відділення жіночої консультації з найновітнішим обладнанням. 

Наостанок, студенти мали змогу побачити операційний блок з середини, відділення реанімації та інтенсивної терапії в лікувально-діагностичному центрі ММ #Добробут. Побували всередині реанімобіля невідкладної допомоги. Також всі бажаючі пройшли курс невідкладної допомоги Basic Life Support від American Heart Association. Студентам з кращими результатами, які пройшли курс невідкладної допомоги, були вручені нагороди та запропоновано співпрацю. 
Дякуємо організаторам заходу, завдяки їм студенти змогли побачити, що таке медицина майбутнього!