Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

#STREAM набирає обертів! Перше засідання Студентського наукового товариства з дерматовенерології!

24112017_217 листопада у затишному залі Національної медичної бібліотеки відбулося перше засідання Студентського наукового товариства з дерматовенерології в рамках загальноуніверситетського проекту #STREAM.

Керівник, к.мед.н., доцент Інна Володимирівна Білоусова згуртувала великий колектив творчої молоді всіх факультетів. ЇЇ проблемна лекція «Сучасні аспекти менеджменту та лікування акне вульгарного» викликала неабиякий інтерес у майбутніх дерматологів та косметологів.

Науковий гурток розпочав свою роботу з актуальної проблеми дерматології – вивчення європейських та американських рекомендацій, настанов, протоколів, guidelines та менеджменту акне вульгарного.

Проректор з навчально – педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан Світлана Іванівна привітала усіх з першими кроками на науковому шляху та побажала творчих звершень. Крім того, ознайомила присутніх про умови та унікальні особливості навчання в інтернатурі Київського медичного університету. На теперішній час Університет співпрацює з найкращими приватними закладами охорони здоров’я, перелік яких постійно поповнюється. Лікарі-інтерни забезпечуються гуртожитком. Доан С.І. виразила сподівання щодо продовження навчання найбільш обдарованих студентів в аспірантурі Університету.

Роботу гуртка підтримали наші партнери — компанія LA ROCHE POSAY (Франція). Медичний представник провідної дерматологічної лабораторії Гафарова Ірина висвітлила питання догляду за проблемною шкірою та презентувала учасникам семінару чудові засоби.

«Родзинкою» заходу стала доповідь клінічного ординатора з дерматовенерології Ibrahim Cem Hekimooglu (Turkey) “Rosacea” англійською мовою, де він висвітлив не тільки сучасний менеджмент та лікування рожевих вугрів, але й останні новини в терапії розацеа, рекомендації FDA (США).

Студенти з великою зацікавленістю взяли участь в обговоренні клінічних випадків, які блискуче представили наші лікарі-інтерни дерматовенерологи -Мялковська Ксенія та Мельник Юлія.

Наостанок, учасники семінару жваво обговорювали тему семінару, ставили питання з приводу захворювань сальних залоз, будували плани на майбутнє та пропонували теми наступних засідань.

Дві години заходи промайнули, як одна мить…