Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ! СРІБЛО НА ФУТБОЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ!

PJwJxFdsz0Q (1)24 вересня 2016р. збірна стоматологічного факультету КМУ з футболу виграла «срібло» Першого кубка України з футболу серед стоматологів, який відбувся у Винниках на стадіоні ім. Б.Маркевича.

В складі команди виступали студенти, інтерни та випускники Університету:

1.Бойко Степан – випускник КМУ 2015р., капітан команди
2.Медведський Владислав – 5 курс
3.Саїдов Кароматулло – 4 курс
4.Соколенко Данило – 3 курс
5.Стаценко Олександр – 3 курс
6.Татаренко Сергій – інтерн
7.Хіврич Роман – 5 курс
8.Шевченко Ярослав – 3 курс
9.Шматалюк Володимир – інтерн.

Соколенко Данило — нагороджений персональною відзнакою «Найкращий бомбардир турніру» (15 голів).
Наша команда показала високий рівень майстерності  та своє прагнення до перемоги.
У турнірі брали участь 7  найсильніших команд-фіналістів  із різних куточків України.

Збірна КМУ показала такі результати:
КМУ– АСС-КИЇВ (Асоціація студентів стоматологів)
3:5

КМУ– Снятин
3:6

КМУ– Зубні техніки (Львів)
Технічна поразка

КМУ–Чернівці
6:0

КМУ– MEGAGEN (Імплантологи )
2:0

КМУ– УФАМ(Львів)
5:4

Не дивлячись на доволі важу дорогу та відсутність часу на підготовку перед матчами, наші спортсмени змогли вибороти перемогу вже у третьому матчі — командний дух стоматологів взяв своє, зібравшись із силами вони боролися  до кінця.
Молоді гравці показали свою вдачу та довели, що це є справжня команда, яка візьме ще не одну перемогу!
Вітаємо переможців! Ми  вами пишаємося!

Р.S. Окрема подяка компанії Splat за приємні подарунки.