Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Спартакіада 2017 вітає своїх переможців!

IMG_394427 вересня 2017 р. на стадіоні «Восход» відбулась Спартакіада, присвячена Дню фізичної культури і спорту та 25-річчю Київського медичного університету.
Почесними гостями заходу були Президент КМУ Поканевич О.В., ректор Івнєв Б.Б. та проректор Мегедь В.П.

На заході були присутні студенти 1-3 курсу, викладачі всіх кафедр, співробітники деканатів, члени Студентської ради, студдекани медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Ведучою була Осадчук Юля, студентка 4 курсу медичного факультету .

Студенти взяли участь в змаганнях з бігу, турнірі з мініфутболу, естафеті, стрибках у довжину з місця, гирьового спорту та перетягуванні канату.
Вітаємо наших переможців!

Біг на 100м: I місце – Юрій Євген (12.31с.).
Біг 60м: I місце – Михайловська Олена(8.57); II місце – Колісник Людмила(8.68); III місце – Кручевська Анна(8.81).
Стрибки у довжину (хлопці): I місце – Деревенко Влад(3.0м); II місце – Аль-Табаа Омар(2.8м); III місце – Басараб Руслан(2.7м).
Стрибки у довжину (дівчата): I місце – Кравець Богдана(2.13м); II місце – Карлова Валерія(2.12 м); III місце – Гутовська Катерина(2.10 м).
Підіймання гирі: Писанчин Маркіян і Іванчик Дмитро підняли по 57 разів і їх розсудив поєдинок в армреслінгу . I місце – Писаничн Маркіян(57); II місце – Іванчик Дмитро(57); III місце – Боровик Олександр(56).

Новим видом змагання став конкурс капітанів в бігу (дистанція 100 метрів).  Перше місце у запеклій боротьбі зайняв капітан іноземного факультету Солеймані Ахмаді (студент ІІ курсу), друге місце — фармацевтичний факультет, третє — стоматологічний факультет, і почесне четверте місце зайняв капітан медичного факультету Гришков Микола, не зважаючи на отриману на старті травму він, сягнув фінішної прямої.

Іноземний факультет теж долучився до лав спортсменів, студенти змагались у стрибках у довжину, перетягуванні канату, бігу на короткі відстані та у футболі.
У змаганнях брали участь студенти І-ІІІ курсів з країн: Узбекістан, Індія, Єгипет, Нігерія, Афганістан, Пакістан, Іран, Кенія, Еквадор, Гана та ін.

Підсумком змагань стало нагородження студентів дипломами, грамотами, медалями.

Найбільш яскравим, голосним та дружнім серед усіх змагань стало перетягування канату серед жіночих команд. Жіноча команда іноземного факультету у цих змаганнях посіла почесне І місце. Найактивніші студентки: Абдірахман Асія Абубакар, Тімоті Преціоус Нірет, Муса Грейс Ладі,  Муса Бадор Рагаіна, Одумоду Промісе Осорочукву, Асаре Прісцілла Бафур-Авуах.

Грамотою нагороджена чоловіча команда факультету за ІІ місце у стрибковій естафеті. У стрибковій естафеті серед дівчат найактивнішими стали студентки: Кумаравел Раджатхі  і Ійяппан Раміа.

Чоловіча команда факультету нагороджена Дипломом за І місце у легкоатлетичній естафеті 4*100 м. Найактивніший учасник:  Сабаелілл Моханад Сайед (Єгипет) ІІ курс.

Перше місце за загальною кількістю балів посів медичний факультет, друге місце — стоматологічний факультет, третє місце фармацевтичний факультет і четверте місце іноземний факультет.

Свято здоров'я та спорту сколихнуло усю молодь КМУ, надало наснаги, бадьорості, допомогло студентам начальних курсів здружитися та проявити себе.
Студенти мають бажання та надію на подальші змагання та перемоги у футболі, баскетболі та інших групових видах спорту.