Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

СЕМІНАР «ІНТЕРНАТУРА В КМУ – УСПІШНИЙ КРОК В ПРОФЕСІЙНІЙ КАР’ЄРІ. ШЛЯХИ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ», ЯКИЙ ПРИУРОЧЕНО 25-РІЧЧЮ КМУ.

Те, що існує проблема працевлаштування випускників вищих медичних закладів, розуміють усі. Київський медичний університет (КМУ) активно її вирішує. У КМУ традиційними стали ярмарки вакансій, що передбачають зустріч студентів випускних курсів вищих медичних навчальних закладів, адміністрації КМУ та керівників найкращих клінік приватної та державної форм власності.

І в цьому році 13 грудня у затишному залі Національної медичної бібліотеки (адреса: м. Київ, вул. Л. Толстого, 7) о 15.00 відбудеться семінар «Інтернатура в КМУ – успішний крок в професійній кар’єрі. Шляхи та можливості працевлаштування», який приурочено 25-річчю КМУ.

До участі у заходах запрошено студентів вищих медичних навчальних закладів України, інтернів, деканів, завідувачів кафедр, адміністрацію КМУ. Перед молоддю виступатимуть представники приватних закладів охорони здоров’я:

1.         Полясний В’ячеслав Олексійович – головний лікар ММ «Добробут»

2.         Воронов Володимир Олексійович — головний лікар ТОВ «БОРИС»

3.         Гуркіна Наталія Василівна — заступник головного лікаря з організаційно-навчальної роботи клініки «Доктор СЕМ», асистент кафедри педіатрії КМУ

4.         Харченко Лариса Борисівна — головний лікар Мережі «Люксоптика»

5.         Ткачук Любов Анатоліївна — головний лікар МЦ «СІТІ – КЛІНІКА»

Представники приватних клінік ділитимуться новаторським досвідом підготовки висококваліфікованих лікарів у тісному партнерстві з КМУ.

На семінарі студенти матимуть змогу:

·  дізнатися про переваги проходження інтернатури в КМУ у партнерстві з наступними приватними клініками:

• ММ «Добробут»
  • ТОВ «Борис»
  • ММ «Доктор Сем»
  • ТОВ «ЛІСОД»
  • МЦ «Кібер Клініка Спіженка»
  • МЦ «Сіті Клініка»
  • МК  «Іlaya»
  • МЦ «Академія здоров’я людини»
  • МК «Євродерм»
  • МЦ «Універсальна клініка «Оберіг»
  • МК «ISIDA»
  • МК «Хелсі Тонзіліс»
  • Мережа «Люксоптика»

·  почути відгуки про навчання тих, хто обрав інтернатуру КМУ;

·  зареєструватися для участі в екскурсії до медичних закладів приватної форми власності та ще багато цікавого.
УВАГА!!! На семінарі будуть оголошені унікальні умови проходження  інтернатури (грант на проходження інтернатури від партнерів та інше) в Київському медичному університеті.