Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

СЕМІНАР «ІНТЕРНАТУРА В КМУ – УСПІШНИЙ КРОК В ПРОФЕСІЙНІЙ КАР’ЄРІ. ШЛЯХИ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ», ЯКИЙ ПРИУРОЧЕНО 25-РІЧЧЮ КМУ.

PC13000313 грудня 2016 року у дружній атмосфері в залі Національної медичної бібліотеки (адреса: м. Київ, вул. Л. Толстого, 7) відбувся семінар «Інтернатура в КМУ – успішний крок в професійній кар’єрі. Шляхи та можливості працевлаштування», який приурочено 25-річчю заснування КМУ.
Цей захід відвідали студенти медичного факультету КМУ. У семінарі прийняли участь декан медичного факультету, завідувачі кафедр, адміністрація, представники приватних клінік.

Президент КМУ Поканевич Олександр Валерійович привітав учасників семінару та поділився передовим досвідом підготовки інтернів в Університеті у тісній співпраці з фахівцями приватних клінік. Приємним сюрпризом для студентів випускних курсів стало оголошення Гранту «Інтернатура в Добробуті 2017», щодо відкриває можливість безкоштовного навчання в інтернатурі для кращих випускників вищих навчальних закладів.

Проректор з навчально – методичної роботи та післядипломної освіти проф. Доан Світлана Іванівна ознайомила присутніх про умови та унікальні особливості навчання в інтернатурі КМУ. На теперішній час Університет співпрацює з найкращими приватними закладами охорони здоров’я, перелік цих закладів постійно поповнюється. Лікарі-інтерни забезпечуються гуртожитком.

Перед молоддю виступили представники приватних закладів охорони здоров’я. Так, головний лікар ТОВ «БОРІС» Воронов Володимир Олексійович  поділився багаторічним досвідом роботи клініки і перспективами розвитку на майбутнє. Головний лікар ММ «Добробут» Полясний В’ячеслав Олексійович розказав про умови отримання Грату  «Інтернатура в Добробуті 2017». Заступник головного лікаря з організаційно-навчальної роботи клініки «Доктор СЕМ», асистент кафедри педіатрії КМУ Гуркіна Наталія Василівна  поділилися новаторським досвідом підготовки висококваліфікованих лікарів. Головний лікар Мережі «Люксоптика» Харченко Лариса Борисівна цікаво розповіла про актуальність захворювань ока і потребу країни в лікарях-офтальмологах. Усі представники приватник клінік відмітили можливість подальшого працевлаштування після проходження інтернатури, а також під час навчання в інтернатурі.

Завідувачі кафедр та відповідальні за інтернатуру на кафедрах КМУ  надали присутнім інформацію про новітні розробки викладачів кафедр в лікуванні захворювань та можливість майбутнім лікарям – інтернам отримати цей унікальний досвід, навчаючись в нашому Університеті, та суттєво поглибити свої знання з обраної спеціальності.

Особливу цікавість викликали у присутніх виступи лікарів-інтернів, що навчаються в інтернатурі КМУ:       Миронюк Х.І., Макарівської В.М., Журби Д.А., Іващенко М.В., Казан А.М., Москаленко Л.Ю. Лікарі-інтерни розповіли про увагу та колегіальне відношення лікарів на базах стажування, про можливість працювати в комфортних умовах, на новітньому обладнанні, навчатися у висококваліфікованих фахівців національного та міжнародного рівня.

Наостанок хочемо нагадати, що умови вступу до інтернатури та умови отримання гранту ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі Післядипломне навчання – Інтернатура.