Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Семінар для студентів-стоматологів 5-го курсу «Переваги проходження інтернатури в КМУ»

sem_for_somat

16 січня 2017 р. відбулася зустріч із випускниками стоматологічного факультету з приводу переваг проходження інтернатури в КМУ.

У семінарі прийняли участь ректор проф. Івнєв Б.Б., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І., декан стоматологічного факультету Азаров О.В., завідувач інтернатури Ліхогра І.П.

Проф. Івнєв Б.Б привітав учасників зустрічі та поділився передовим досвідом підготовки інтернів в КМУ у тісній співпраці з фахівцями СтоматЦентру «Університетський».

Проф. Доан С.І. ознайомила присутніх про умови та унікальні особливості навчання в інтернатурі КМУ. Як приклад, починаючи із 2017 року Університет надає можливість лікарям-інтернам стажування в клініках європейських країн. Також проректор розповіла про новітні розробки викладачів кафедр в лікуванні захворювань та можливість майбутніх лікарів – інтернів отримати цей унікальний досвід в інтернатурі та суттєво поглибити свої знання з обраної спеціальності. Важливою була інформація щодо забезпечення лікарів-інтернів гуртожитком. В кінці зустрічі завідуюча відділом інтернатури Ліхогра І.П. ознайомила студентів з умовами вступу та навчання в інтернатурі. Запрошуємо всіх студентів стати нашими інтернами!