НОВИНИ | Всі Новини
Розпочала роботу акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Фармація»

В ПВНЗ «Київський медичний університет» 11 червня 2019 року розпочалися акредитаційні експертизи. Експертизи відбуватимуться на виконання Наказу міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 742-Л 11 «Про проведення акредитаційних експертиз у Приватному вищому навчальному закладі «Київський медичний університет», яку буде проведено відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09.08.2001 року №978 «Про затвердження положення «Про акредитацію вищих професійних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

Розпочала роботу акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Фармація», яку очолює: Лебединець В.О. (зав. кафедрою управління якістю НФАУ (м.Харків), д.ф.н., професор), член комісії: Акімова М.С. (доцент кафедри фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації Державного закладу “Луганський медичний університет”, кандидат фарм. наук).

Комісія присутня на проведенні комплексної контрольної роботи у студентів 5-го курсу фармацевтичного факультету (денна форма навчання).

Київський медичний університет радо вітає в своїх стінах шановних колег та бажає плідної праці!

ЧЕР
21 червня о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
10 Червня 2019