Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ПРОГРАМА РЕКТОР ON-LINE РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ!

Шановні студенти!

З метою підвищення якості освіти ми хочемо почути вас та зробити все можливе, щоб ви були задоволені навчальним процесом.
З жовтня 2016 року ми запускаємо Програму «Ректор on-line». Це означає, що ми розробили відповідний сервіс прямих питань до Ректора, який ви можете побачити на сайті kmu.edu.ua, серію анонімних on-line опитувань на сервісі Google та серію тематичних on-line вебінарів, за допомогою яких ви зможете поставити питання до Ректора. Дату та час ефіру дізнавайтеся на офіційному сайті Університету kmu.edu.ua та отримуйте на свій e-mail. Чекаємо на ваші запитання, дякуємо за увагу! А перша трансляція запланована на 27 жовтня о 19 годині.

Адміністрація КМУ.

Афиша_Ректор_on-line-01