Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати!

Напередодні всесвітнього дня здоров'я студенти КМУ УАНМ вирішили провести навчальну лекцію для дітей молодшого шкільного віку. 4.04.2014 року  у приміщенні бібліотеки ім. Т.Шевченка відбулася зустріч студентів та школярів. Майбутні лікарі навчили та показали, як правильно доглядати за порожниною рота, в ігровій формі розповіли про структуру зуба і нагадали про основні правила здорового харчування. Разом з дітками побудували «дерево життя» , яке складалося з гігієни, здорового способу життя, правильного харчування та відсутності шкідливих звичок. Наприкінці  школярі отримали подарунки на згадку про дану зустріч.