Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ПРО УЧАСТЬ КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ КМУ УАНМ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІІ

24-25 листопада 2016 року в залі Національного військово-медичного клінічного центру м. Києва відбулася міжнародна Науково-практична конференція «Актуальні інфекційні захворювання. Особливості клініки, діагностики, лікування та профілактики в сучасних умовах».

Активну участь у роботі конференції приймала кафедра педіатрії Київського медичного університету.Відкрив конференцію д.мед.н., професор кафедри військової терапії УВМА-Трихліб В.І. З дуже цікавими доповідями виступили Голубовська О.А. — головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності інфекційні хвороби; Чернишова Л.І., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю дитяча імунологія, Виговська О,В., д.мед.н., професор кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця та багато інших.
Заславська Г.О. завідувач кафедри педіатрії Київського медичного університету, виступила з доповіддю «Ураження гепатобіліарної системи, нирок, психоемоційної сфери  при герпесвірусних інфекціях у дітей».
На конференції були присутні студенти 5-го курсу Київського медичного університету та викладачі кафедри. Кожен із студентів з зацікавленістю слухав усі доповіді.
Приємною несподіванкою і гордістю став подарунок для кафедри педіатрії КМУ від академіка, д.мед.н, професора, заслуженого діяча науки і техніки України — Богадельникова І.В.. Свою нещодавно надруковану книгу «Микроорганизмы — властители эволюции» він особисто вручив завідувачу кафедри педіатрії Заславській Г.О.
По закінченню конференції, студенти отримали не тільки сертифікат учасника, але і забрали з собою величезну кількість свіжих знань і актуальної інформації в галузі дитячої інфектології.