Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Презентація по інтернатурі для випускників

16.06.2014 після проведення державного екзамена з акушерства і гінекології для студентів 6 курсу медичного факультету радник президента Бадьїн Іван Юрійович провів презентацію по інтернатурі і унікальній можливості для майбутніх інтернів пройті заочну частину на базі клінік Борис, Лісод, Ісида, Добробут, Оберіг, Кібер Клініка Спіженко та Сіті Клінік з працевлаштуванням. Студенти змогли поставити свої питання завідуючій кафедри Ліхогрі Ірині Петрівні і Бадьїну Івану Юрійовичу.
Бажаємо студентам успіхів і професійного зростання в новій якості лікарів-інтернів на кафедрах КМУ УАНМ і в кращих медичних приватних клініках.