Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Представники КМУ взяли участь в робочій зустрічі щодо впровадження та інституціоналізація навчальних курсів з питань моніторингу та оцінювання програм і проектів у системі вищої освіти

monitoring1

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

30-31 січня 2017 р. фахівці Київського медичного університету взяли участь у робочій зустрічі для представників медичних ВНЗ «Впровадження та інституціоналізація навчальних курсів з питань моніторингу та оцінювання програм і проектів у системі вищої освіти». Робоча зустріч організована міжнародним проектом «МЕТІДА», що фінансується Центром контролю та профілактики захворювань США (CDC) в рамках надзвичайної ініціативи Президента США (PEPFAR).

Під час зустрічі визначено основні напрями діяльності університетів в запровадженні в Україні підготовки фахівців з  моніторингу і оцінки для закладів різних форм власності, проектів міжнародного та національного рівня. Також робочою групою, до складу якої входили представники Київського медичного університету, обговорено програму впровадження (офлайн та онлайн) курсу «Public health epidemiology and implementation science » в медичних ВНЗ. Крім того, надано пропозиції щодо організації тренінгів та проведення гостьової лекції для співробітників, студентів, інтернів, аспірантів Київського медичного університету з актуальних питань моніторингу та оцінювання, а також з біостатистики.

monitoring1