Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Вітаємо Іващенка Володимира (V курс 1003 гр. медичного факультету) із зайнятим першим місцем на Всеукраїнській студентській медичній олімпіаді з клінічної імунології та алергології «За безпомилкову діагностику клінічного випадку»!

IMG_0755

Студент нашого університету Іващенко Володимир (V  курс 1003 гр. медичного факультету) отримав сертифікат та диплом про здобуття першого місця «За безпомилкову діагностику клінічного випадку» на Всеукраїнській студентській медичній олімпіаді з клінічної імунології та алергології.

З 26 по 28 квітня 2017 року в Харківському національному медичному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської медичної олімпіади з клінічної імунології та алергології.

До складу журі увійшли провідні науковці та педагоги України. В Олімпіаді взяли участь кращі 32 студенти  медичних вузів України. з м.м. Києва, Харкова, Одеси, Львова, Чернівців, Дніпра, Вінниці, Сум, Полтави, Тернополя та  Запоріжжя.

Вперше  в цьому заході завдяки завідувачу кафедри внутрішніх хвороб проф. Батушкіну В.В. мав представництво Київський медичний університет в особі студента V  курсу 1003 групи медичного факультету Іващенко Володимир.

Олімпіада передбачала виконання студентами – медиками  двох турів. Перший тур (теоретичний) —  оцінка теоретичних знань студентів: 50 тестових питань, клінічну задачу та інтерпретацію імунограми. У другому турі (практичному) студенти змагалися безпосередньо в стаціонарі, вирішуючи ситуаційні задачі саме в практичних умовах, максимально наближених до реальності (збирали анамнез, проводили фізикальні методи дослідження, інтерпретували загальноклінічні лабораторні аналізи та розгорнуті імунограми, модулювали подальшу стратегію діагностичних заходів та плану лікування хворих імунологічного профілю). Переможців визначали в особистій першості за сумарною кількістю балів, набраних за двома турами олімпіади.

Найбільшу кількість балів та перемогу отримав студент V курсу медичного факультету Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького  - Петро Крив`як.

Наш студент Іващенко Володимир отримав сертифікат та диплом про здобуття першого місця «За безпомилкову діагностику клінічного випадку», що є одною із найпрестижніших відзнак.

Випробування медичної олімпіади подоланні завдяки професійній підтримці Головацької Лариси Олександрівни, наукового керівника, викладача кафедри внутрішніх та професійних хвороб, натхненника до пізнання надсучасної та складної науки імунології. Лариса Олександрівна провела в нашому Університеті І-й етап олімпіади з імунології, на якому здобув перемогу Іващенко Володимир. Далі була безпосередня його підготовка до змагань, у ході яких Лариса Олександрівна цільоспрямовано і методично удосконавлювала знання Володимира. Це був перший крок КМУ до участі в міжвузівських змаганнях з імунології, на якому ми гідно заявили про себе.

Олімпіада пройшла в щирій та дружній атмосфері. На завершення  заходу, в рамках культурної програми, для студентів — олімпійців відбулась  пізнавальна екскурсія до музею ХНМУ та  пам'ятних місць колиски української науки – міста Харкова.