Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Повідомлення про зміну найменування та місцезнаходження Приватного вищого навчального закладу «Київський медичний університет»

Цим повідомляємо Вас про те, що з 15 березня 2017 року  Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет УАНМ» (скорочене ПВНЗ «Київський медичний університет») перейменовано на Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет» (скорочене ПВНЗ «Київський медичний університет»).

Зазначені зміни в найменуванні юридичної особи було внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у встановленому Законом порядку, що підтверджується Випискою із зазначеного реєстру від 16 березня 2017 року.

Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет» є правонаступником всіх прав та обов’язків на Приватний вищий навчальний заклад «Київський медичний університет УАНМ».

Ідентифікаційний код юридичної особи, банківські реквізити залишилися без змін.