Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ 2016!

Шановні студенти та батьки!

Ми щиро вітаємо вас із вступом до Університету та бажаємо вам цікавих й плідних років навчання!

30 серпня 2016 року об 11 годині відбулася урочиста посвята в студенти Київського медичного університету. Першокурсників вітали Президент Університету О.В.Поканевич, Ректор проф. Івнєв Б.Б., декани факультетів та представники професорсько-викладацького складу. На посвяті вперше було презентовано гімн Університету, який був створений в рамках програми підготовки до святкування 25-річчя вузу в 2017 році, незабаром ви зможете його почути на офіційному каналі вузу.

Автором слів та музики є Володимир Миколайович Мельников. Володимир Миколайович народився 14 вересня 1951 року в місті Чернівці, є заслуженим діячем мистецтв України, кандидатом технічних наук, доцентом, полковником у відставці, державним службовцем третього рангу. Поет є лауреатом та дипломантом премії «Смарагдова ліра» за перше місце у номінації «Музика» та як автор пісень–переможців міжнародних фестивалів «Шлягер року», «Золоті пісні року», «Прем’єра пісні». Виконував твір  - Влад Зайцев. Народився 16 грудня 1982 року в місті Києві. Закінчив Національну музичну академію України. В цьому ж році став солістом Національного оркестру Президента України. В 2009 році став солістом –вокалістом Академічного Ансамблю Пісні й Танцю Міністерства Внутрішніх Справ України. Лауреат багатьох премій в сфері культури та мистецтва.

Пропонуємо вам подивитися фото з цієї урочистої події!