Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Початок інтернатури 2017—кращі приватні клініки зустрічають інтернів

010820176

1 серпня об 11.00 годині у затишному залі Національної медичної бібліотеки (адреса: м. Київ, вул. Л. Толстого, 7) відбулася зустріч лікарів/провізорів-інтернів, що вступили до інтернатури у 2017 р., з їх наставниками – вченими, висококваліфікованими авторитетними спеціалістами Київського медичного університету та баз стажування.

Представники ММ «Добробут», ММ «Інто-сана», ММ «Доктор Сем», МД «Одрекс» акцентували увагу на перевагах проходження інтернатури  в приватних клініках.

На заході президент Поканевич О.В. ознайомив лікарів-інтернів з унікальними можливостями інтернатури.

З вітальним словом виступив ректор Івнєв Б.Б., який вручив «Подяки від Київського медичного університету» кращим фахівцям приватних клінік за активну співпрацю у підготовці лікарів-інтернів, сприянні оволодінню ними професійних знань та практичних навичок». Про оплату за навчання розповіла фінансовий директор Маковеєва Л.М. Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан С.І. та завідувач відділом інтернатури Лихогра І.П. ознайомили з умовами навчання в інтернатурі КМУ.

Лікарі/провізори-інтерни, що навчаються в інтернатурі, поділилися власним досвідом навчання у Київському медичному університеті.

З теплими словами напутніх побажань виступили відомі вчені університету – проф. Дорошенко С.І., проф. Сенчук А.Я., проф. Батушкін В.В., к.мед.н., доц. Білоусова І.В.

Лікарі/провізори-інтерни мали можливість отримати відповіді на нагальні питання.

Зустріч завершилася фуршетом, де продовжилося спілкування у «неформальній» обстановці.