Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу!

IMG_20161223_131141

Ким би ти не був — будь краще.
Авраам Лінкольн

З метою підвищення кваліфікації кафедра дитячих хвороб Університету взяла участь у семінарі «Надання долікарської медичної допомоги».

Семінар проводив Київський медичний університет, в рамках співпраці з МЦ «Добробут».

Під час курсу учасники ознайомилися з міжнародними стандартами проведення реанімаційних заходів дорослим і дітям. Цей важливий курс був створений на унікальній методиці, привезеної керівником центру з США.

Всі учасники семінару у процесі 6 часової роботи отримали практичні навички з надання долікарської допомоги при невідкладних станах, а саме таких, як: асфіксія, кровотеча, втрата свідомості та інші.

Весь тренінг проходив на високотехнологічному обладнанні, яке давало повне відчуття реальності того, що відбувалось.

По закінченню курсу слухачі отримали величезний досвід, знання та сертифікати.