Підвищення кваліфікації

КУРСИ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ЛІКАРІВ З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ НАРОДНОЇ ТА НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Курси тематичного удосконалення лікарів з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини при Медичному університеті віддзеркалює концепцію створення самого університету як вищого медичного навчального закладу в діяльності якого реалізується тенденція відродження народної та нетрадиційної медицини і впровадження найбільш ефективних методів в практику охорони здоров'я.

Медичний університет має кафедри з основних напрямків народної та нетрадиційної медицини, навчальні та клінічні бази, кваліфікованих спеціалістів, якими створені і апробовані оригінальні авторські програми, зібрано банк даних ефективних методів народної та нетрадиційної медицини. Це все дозволяє на сучасному рівні проводити післядипломну підготовку лікарів — тематичне удосконалення з актуальних питань народної та нетрадиційної медицини у відповідній кількості годин, зокрема таких:

1. Гомеопатія.
2. Фітотерапія з курсом фармакогнозії та елементами ботаніки.
3. Мануальна терапія.
4. Іридодіагностика.
5. Рефлексотерапія.


Термін навчання: 4 тижні.
Головним завданням курсів є підвищення кваліфікації фахівців з вищою медичною освітою з метою поєднання методів офіційної й народної та нетрадиційної медицини і впровадження їх в практику охорони здоров'я.
Тематичне удосконалення лікарів здійснюється на основі поєднання теоретичного навчання з практичним на клінічних базахуніверситету відповідних кафедр.
Навчання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб відповідно до укладених угод.
По закінченню курсів тематичного удосконалення за умов виконання навчального плану і програм видається посвідчення встановленого зразку.
При подачі документів та оформленні договору на навчання необхідно при собі мати паспорт та диплом про освіту.

Документи приймаються за адресою:
01004 м. Київ, вул. Л.Толстого, 9, каб. 4
Тел. +38 (044) 234-25-84, +38 (095) 278-82-58

Викладачі та студенти взяли участь в роботі з’їзду Асоціації стоматологів України!
Навчальний курс “Теоретичні та практичні аспекти реабілітації симптому дисфагії”
Тренінг з проведення реанімаційних заходів.
У предноворічні дні Адміністрація Київського медичного університету у співпраці з МЦ «Добробут» надає вам чудову можливість набути навичок з проведення реанімаційних заходів при невідкладних станах таких як: асфіксія, кровотеча, втрата свідомості та ін. Курс базується на міжнародних стандартах надання медичної допомоги. Після закінчення курсу тривалістю 6 годин ви отримаєте сертифікат. 
Тренінг з проведення реанімаційних заходів
У предноворічні дні Адміністрація Київського медичного університету у співпраці з МЦ «Добробут» надає вам чудову можливість набути навичок з проведення реанімаційних заходів при невідкладних станах таких як: асфіксія, кровотеча, втрата свідомості та ін. Курс базується на міжнародних стандартах надання медичної допомоги. Після закінчення курсу тривалістю 6 годин ви отримаєте сертифікат.
Навчальний курс від Міжнародної академії класичної гомеопатії Джорджа Вітулкаса (Греція)
Київський медичний університет в межах співпраці з Міжнародною академією класичної гомеопатії Джорджа Вітулкаса (Греція) пропонує навчання на 2-річних курсах з класичної гомеопатії з можливістю (для фахівців з вищою медичною освітою) складання іспиту на отримання диплому Академії по завершенню навчання.
Відділ підвищення кваліфікації
Головним завданням Медичного університету є підготовка фахівців, які можуть поєднати в своїй практиці теоретичні і практичні аспекти офіційної медицини та народної та нетрадиційної медицини.

Післядипломна підготовка лікарів в галузі народної та нетрадиційної медицини здійснюється в госпрозрахунковому центрі КМУ
...
ПОДІЇ | Всі Події
22
ЛЮТ
День відкритих дверей
22 лютого о 16:00
вул. Антона Цедіка, 7 (ст. м. Шулявська)
15 Січня 2019
28
ЛЮТ
Student Dental Club запрошує на чергову лекцію!
28 лютого 2019 року,
о 16:00
20 Лютого 2019
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери