НОВИНИ | Всі Новини
Перший день відкритих дверей вступної кампанії – 2016

19-го березня відбувся перший День відкритих дверей із низки запланованих навесні 2016 року. Аудиторія була наповнена зацікавленими молодими людьми, дехто прийшов із батьками для того, щоб поспілкуватися з представниками адміністрації та приймальної комісії Університету.

Після презентації, завдяки якій присутні дізналися багато корисної інформації про КМУ загалом і про особливості прийому в 2016 р., пролунало багато запитань. Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді завдяки тому, що на заході були присутні не лише представники приймальної комісії, студентського активу, а й декани, зокрема, декан фармацевтичного факультету, доц. О.В. Лозова, та ректор, проф. Б.Б. Івнєв.

Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей запланований на 23.04 (субота), о 12.00, за адресою: Ежена Потьє, 7, ауд. № 23. Після основної частини зустрічі для зацікавлених буде проведена екскурсія для ознайомлення зі  стоматологічним корпусом та стоматологічним центром «Університетський».

24.03.2016
ВЕР
Курси "Лікар з народної та нетрадиційної медицини."
Тривалість: 23.09.19 - 28.02.20
10 Вересня 2019