НОВИНИ | Всі Новини
Перші здобутки слухачів програми «Європейські стандарти медсестринства»

Раді привітати слухачів програми «Європейські стандарти медсестринства» із успішним закінченням та отриманням сертифікату рівня В 1 із німецької мови.

ПВНЗ «Київський медичний університет» спільно із німецькою клінікою «Ернст фон Бергманн» розробив унікальну програму для фахівців із кваліфікацією медичної сестри, хто бажає всебічно розвиватися та прагне професійно вдосконалюватися. Сьогодні відчинилися двері посольства Німеччини в Україні для восьми слухачів програми, де кожен із них продемонстрував набуті знання мови та мотивацію бути конкурентноспроможним на міжнародному ринку праці.

Після візиту до посольства відбулася зустріч президента Київського медичного університету – Поканевича Олександра Валерійовича з представниками клініки «Ернст фон Бергманн» – Штеффеном Гребнером та Хубертусом Венішем, де активно обговорювалася подальша кооперація між сторонами, розширення академічної мобільності для студентів, впровадження інноваційних підходів підготовки майбутніх медичних сестер та можливість студентів 4-5 курсів медичного факультету Університету проходити літню виробничу практику на базі клініки в місті Потсдам.

За детальнішою інформацією щодо участі в проекті звертайтеся за тел.: +38 (050) 424-15-50

21.09.2018
ЛИП