Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Перші результати Вступної кампанії 2017!

Шановні абітурієнти!
Перший — найголовніший етап Вступної кампанії 2017 року — прийом заяв від абітурієнтів — майже добіг кінця, остаточні  підсумки ще не підбиті, але з приємністю повідомляємо, що, незважаючи на складну демографічну ситуацію, – в цьому році кількість абітурієнтів знизилася  ще на 25 тис. осіб (у порівнянні з 2016 р.)  - Київський медичний університет продовжує бити свої рекорди  - до нас бажає вступити близько 3000 осіб, ми збільшили кількість заяв від абітурієнтів на 20 %!

Увага до кожного абітурієнта, співпраця з провідними клінічними базами — ММ "Добробут", "Борис", Doctor Sam, ILAYA, Spizhenko Clinic, Медичний дім "Odrex" (Одеса), Into-Sana (Одеса), активна міжнародна співпраця — стажування в Польщі (шпиталь в м. Кнурів),  практика в одній з найпотужніших клінік Німеччини — до складу концерну «Ернст фон Бергманн» входять 29 клінік і відділень з понад 1700 ліжко-місцями і 3000 штатними працівниками в містах Потсдам, Бад Бельціг і Форст (Лаузиц), які  пропонують БЕЗКОШТОВНЕ стажування для тих студентів, хто має диплом медичного коледжа (медичні сестри, фельдшери) в вересні 2017 року — це робить КМУ дійсно сучасним вузом!