Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Перші місяці навчання на підготовчому відділенні для іноземців!

IMG_9424Новий навчальний рік на підготовчому відділенні для іноземних громадян

З 1 листопада 2016 року підготовче відділення знову вiдкрило свої дверi для іноземних громадян у новому навчальному роцi.

На даний момент на підготовчому відділенні проходять мовну підготовку більш 25 іноземних слухачів з Йорданії, Гани, Марокко, Палестини, Сирії, Танзанії, Індії, Пакистану та iн.

Традицiйно нашi студенти вже активно знайомляться з новим для них не тiльки мовним, а й культурним середовищем, разом з викладачами вiдвiдують найцікавіші місця столицi, а також заходи, якi проходять в нашому місті та Унiверситетi.

Студенти вивчають мову під керівництвом своїх викладачів — доцента, к. пед. наук Мірошниченко Анни Володимирівни та старшого викладача Сінгх Юлії Ігорівни.