Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Перше місце серед медичних вишів за результатами складання «Крок.2. Загальна лікарська підготовка» іноземними студентами!

23 травня 2017 року відбулось складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» студентами 6 курсу факультету по роботі з іноземними студентами спеціальності «Лікувальна справа».

Наполеглива праця, отримані знання, вміння застосовувати їх на практиці, прагнення до самовдосконалення та здійснення поставленої мети посприяли студентам 6 курсу факультету по роботі з іноземними студентами спеціальності «Лікувальна справа» англомовної форми навчання залишити слід в історії Київського медичного університету!

За результатами складання ліцензійного інтегрованого іспиту студенти посіли 1 місце серед 18 вищих навчальних медичних закладів України — це визначна подія для Київського медичного факультету!

Пишаємось нашими випускниками та бажаємо отримувати задоволення від роботи, досягти великих успіхів та звершень!
Дякуємо за плідну та результативну працю!

1 placeKMU