Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Перемога на XХIІ Міжнародному медичному Конгресі студентів і молодих вчених!

26.04.2018_0223-25 квітня 2018 року в м. Тернопіль на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбувся XХIІ Міжнародний медичний Конгрес студентів і молодих вчених. Наукова програма Конгресу включала 23 секції. В роботі Конгресу прийняли участь молоді вчені (до 35 років) та студенти з різних країн Європи і світу та з більшості вищих медичних навчальних закладів України.

Київський медичний університет достойно представили дві студентки 4-го курсу фармацевтичного факультету – активні члени наукового гуртка кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії – Ящук Богдана та Михайловська Олена.

Дівчата виступили на секції "Фармакологія, фармація" з усними доповідями за результатами власних наукових досліджень: "Дослідження вмісту фенольних сполук в траві Агастахе фенхельного Agastache foeniculum (Pursch) O.Kuntze" (Ящук Богдана) і «Визначення вмісту вуглеводів тонколучника однорічного Erigeron annuus (L.) Pers.» (Михайловська Олена).

На секції "Фармакологія, фармація" були представлені 42 доповіді молодих вчених та студентів, серед яких студентка Богдана Ящук разом із своїм керівником – асистентом кафедри Гуртовенко Іриною Олександрівною – зайняла перше місце і отримала Диплом першого ступеня.

Пишаємось нашими молодими талановитими науковцями і бажаємо їм нових наукових звершень!

Інформацію також розміщено на головній сторінці сайту кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії.