Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ІНТЕРН КМУ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИЙ В ILAYA

Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває. Наші стандарти інтернатури дають Вам чудову перспективу не тільки отримати досвід роботи у сучасних клініках державної та приватної форми власності, але й працевлаштуватися там. До речі, Адміністрація Університету щиро вітає Саковського Антона Володимировича, який після успішного завершення навчання в інтернатурі нашого університету (2016), зарахований на посаду лікаря-травматолога відомої клініки Ilaya.

Інтернатура КМУ – це  можливість працювати з використанням новітніх технологій та сучасного медичного обладнання під керівництвом спеціалістів світового рівня.

Дорогі випускники вищих медичних закладів, використайте унікальний шанс участі у конкурсному відборі на безкоштовне навчання в інтернатурі в одній із найкращих клінік України «Добробут»