Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

основи аюрведичної медицини

КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ ПО ОСНОВАМ АЮРВЕДИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Підготовка медичних кадрів, обізнаних з древніми традиційними медичними системами являє собою сучасну тенденцію розвитку медичної науки. Сучасна медицина підійшла до якісно нового етапу, — на основі отриманих та накопичених даних на новому витку свого розвитку вона повертається до дуже древніх теорій медицини, до теорій, які мають загальну назву холістичні. В сучасних умовах, коли різко зростає роль психоемоційних та інформаційних стресів в житті людства, єдиною перспективою підтримання здоров'я сучасної людини є інтегративний підхід до лікування, гармонізація всіх систем організму для утримання цілісної структури особистості.

Головним завданням лікаря і пацієнта, чи просто людини, яка обізнана з принципами Аюрведи, є адаптація дієти, режиму дня, очисних процедур, фізічних навантажень, методик лікування до місця, часу та обставин життя кожної людини. Якщо поставити собі за ціль охарактеризувати Аюрведу одним словом, то цим словом буде індивідуалізація, абсолютна індивідуалізація лікувальних та профілактичних процедур.

Курс інформації та стажування розрахований не тільки для лікарів (провізорів), а і на осіб, які не мають медичної освіти, але практикують в своїй медичній практиці аюрведичну медицину.

Базовий модуль 36 годин (первинний курс) передбачається обов'язковим для тих, хто не має практичних навичок цим методом, а 12 годинний базовий модуль для осіб, які мають стаж роботи від 3-5 років.

Навчання на курсах інформації та стажування з аромотерапії може здійснювати як за очною так і за очно-заочною або дистанційною формою навчання.

Перелік модулів:

Базовий модуль №1 (12 годин — первинний курс) — «Базові принципи аюрведичної медицини»

Модулі:

1. Методи діагностики 12 год.
2. Очисні процедури (Панча-Карма)- 12 год.
3. Дієтологія — 12 год.
4. Фітотерапія — 12 год.
5. Расаяна — 12 год.
6. Йога-терапія та біоритмологія (Джйотіш) — 18 год.
Докладніше інформація та запис за телефоном: (044)234-25-84, 288-03-29