Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Оголошується вступ до аспірантури Приватного вищого навчального закладу «Київський медичний університет»  у 2018 році

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому до Університету. Приймальна комісія може відмовити особі в допуску до проходження вступних випробувань до аспірантури виключно у зв’язку з неподанням в установлений строк документів, визначених правилами прийому.

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2018 році відбудеться з 25 серпня 2018 року по 31 серпня 2018 року з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 (к. 22, вул. Льва Толстого, 9, м. Київ).
Перелік документів та вимоги до вступника тут.