Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Оголошується набір до аспірантури на 2015 рік!

getinvolved_student

ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УАНМ»

оголошує конкурс в аспірантуру на 2015 рік зі спеціальностей:
14.01.01 – Акушерство та гінекологія;14.01.02 – Внутрішні хвороби;
14.01.03 – Хірургія;14.01.22 – Стоматологія;
15.00.02 – Фармацевтична хімія та фармакогнозія.

Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва не перевищує трьох років, а без відриву від виробництва – чотирьох років.

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра, особи, які на час вступу мають не менше двох років стажу роботи лікарем після закінчення інтернатури, лікарський фах якої відповідає науковій спеціальності аспірантури. Вступники складають вступні іспити зі спеціальності, яка відповідає обраній ними науковій спеціальності, філософії, та однієї із іноземних мов на вибір, в обсязі навчальних програм для вищих навчальних закладів IV рівня акредитації.

Вступники, які на час вступу до аспірантури склали усі або декілька кандидатських іспитів, звільняються від відповідних вступних іспитів до аспірантури і їм зараховуються оцінки кандидатських іспитів.

До вступних іспитів допускаються вступники, які пройшли обов’язкову співбесіду з передбачуваним науковим керівником та отримали позитивну  оцінку на поданий реферат  з тематики запланованої наукової роботи.

Складання вступних іспитів – з 15 жовтня2015 р.
Навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб – на умовах контракту.
Прийом документів з 1 вересня до 1 жовтня 2015 р.

Телефон для довідок: (044) 234 99 92