Новини про міжнародну співпрацю
Співпраця щодо залучення іноземних громадян до навчання в КМУ
Робоча зустріч керівництва КМУ з представниками компанії «SHOFU DENTAL»
Компанія EXEMED (Польща) відвідала Університет з метою презентації кардіомонітору Pulse Grid II
Увага! ТОП-новина! ЄБРР вперше в Україні профінансує розвиток освітнього бізнесу!
Київський медичний університет розширює міжнародне співробітництво
Наприкінці серпня у  Батумському державному університеті імені Шота Руставелі відбулася зустріч співробітників університету і доктора медичних наук, професора, завідувача кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії Тимофєєва Олексія Олександровича
...
Термінова інформація для студентів та майбутніх студентів КМУ!
Партнер КМУ – об'єднання клінік «Ернст фон Бергманн Потсдам» (далі – КЕvB) — прогресивні спеціалізовані стаціонарні медичні заклади, які є одними з найбільших і найкраще обладнаних в регіоні-метрополії Берлін / Брандербург. 
Київський медичний університет – учасник українсько-китайського стратегічного партнерства.
08 вересня Київський медичний університет в особі Президента Олександра Поканевича взяв участь у третьому засіданні Підкомісії з питань співробітництва у галузі медицини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, яке відбулося у МОЗ України.
Київський медичний університет УАНМ створить філію в Польщі
У липні 2015 р. КМУ УАНМ отримав лист від старости м. Глівіце Вольдемара Домбека (Силезія, Польща), в якому дається згода на створення філії КМУ на базі повітового шпиталю м. Кнурова. Таким чином, наш університет стане першим серед медичних вищих навчальних закладів України, який матиме філію закордоном. В результаті цієї діяльності студенти КМУ УАНМ отримають унікальну можливість слухати окремі дисципліни у країні, що належить до Європейського Союзу, залишаючися в межах одного університету.
Враження студентів Київського медичного університету УАНМ від практики в Польщі
Ми продовжуємо стежити за тим, як студенти КМУ УАНМ проходять практику у шпиталі міста Кнурова (Силезія, Польща). Цикли літніх виробничих практик на базі польських клінічних закладів відбуваються на підставі низки двосторонніх угод, які були укладені між КМУ УАНМ та клінічними й освітніми закладами Польщі.
...
Зустріч з представниками New York State International Training and Research Program
12 травня 2015 р. відбулася зустріч керівництва КМУ УАНМ з представниками Національної академії медичних наук України та Програми міжнародного професійного вдосконалення та наукових досліджень  (Нью-Йорк, США).

У зустрічі взяли участь директор програми, почесний професор Школи громадського здоров’я Університету штату Нью-Йорк (Олбані, штат Нью-Йорк) Джек де Ховітц, директор з клінічної освіти Медичного центру Університету штату Нью-Йорк Девід Одегард, начальник науково-координаційного управління НАМН України проф. Олеся Гульчій та президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич.
ПОДІЇ | Всі Події
23
ВЕР
Курси "Лікар з народної та нетрадиційної медицини."
Тривалість: 23.09.19 - 28.02.20
10 Вересня 2019
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери