НОВИНИ | Всі Новини
Нова база для стажування інтернів – Інститут серцево-судинної хірургії М.М. Амосова!

Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity розпочинає співпрацю із Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова в напрямі підготовки інтернів!

Із приємністю повідомляємо, що вже зараз майбутні інтерни можуть обирати Інститут як базу стажування для проходження інтернатури.

Нагадуємо, що вступ до інтернатури розпочато 01 липня та триватиме до 01 серпня. Ви можете подати заяву на вступ через сайт intern.kmu.edu.ua чи особисто приходьте з документами до ректорату, який розташований: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9 (кабінет № 22). Телефон для довідок 093 002 77 52 (проректор за наукової роботи та післядипломної освіти Світлана Іванівна).

11.07.2018
ВЕР
Курси "Лікар з народної та нетрадиційної медицини."
Тривалість: 23.09.19 - 28.02.20
10 Вересня 2019