Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Навчання студентів без гострих експериментів над тваринами в рамках співпраці із міжнародною організацією «Doctors Against Animal Experiments Germany».

IMG_20161226_141754718_HDRНавчання студентів без гострих експериментів над тваринами

Вивчення фізіологічних процесів живого організму неможливо уявити без експериментального підтвердження теорії, наочної демонстрації роботи органів і систем, оцінки впливу різних чинників на пристосувальні функції. Студентам-медикам в процесі підготовки до практичної діяльності лікаря важливо бачити і розуміти роботу живого організму, а викладачам мати можливість найбільш повно представити матеріал для вивчення.

З цією метою в практиці викладання фізіології в медичних університетах тривалий час використовувалися експерименти над тваринами. На щастя, в даний час є можливість замінити гострі форми експериментальних демонстрацій на інтерактивні методи.

І в нашому університеті, завдяки співпраці з міжнародною організацією «Doctors Against Animal Experiments Germany» (DAEE), the International Network for Humane Education (InterNICHE), з'явилася можливість викладати студентам фізіологію за допомогою інтерактивних навчальних програм.

Кафедра фізіології, медичної біології, біохімії і біофізики отримала медійне обладнання, навчальну літературу, комплект дисків з сучасними демонстраційними програмами англійською, українською, російською мовами, що дозволить охопити всі категорії студентів і дати їм можливість бути учасниками захоплюючих експериментів без порушення сучасних етичних норм.

Хочемо подякувати відділу інноваційних технологій, особливо Костянтину Балашову за неоціненну допомогу в організації цієї взаємодії.

Підтримуючи європейські стандарти навчання в КМУ, ми сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю з «Doctors Against Animal Experiments Germany» надалі.

На фото:

1.Завідувач кафедри фізіології, медичної біології, біохімії і біофізики д.м.н. Поляков О.А. та завуч кафедри Маврич С.І. отримують обладнання від  DAEE.
2.Комплект літератури та СD-дисків з інтерактивними програмами.