Навчальний симпозіум у форматі телемосту українсько-литовської солідарності «Сучасна українська педіатрія у вільнюському університеті – обмін досвідом»

Шановні колеги та студенти!

Організаційний комітет 4-го БАЛТІЙСЬКОГО КОНГРЕСУ ПЕДІАТРІВ запрошує на навчальний симпозіум у форматі телемосту українсько-литовської солідарності «Сучасна українська педіатрія у вільнюському університеті – обмін досвідом» з підключенням міст Києва, Одеси, Маріуполя, який відбудеться 16 травня 2019 року в Готелі «Київ», за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1 (Тріумфальна зала, 2 поверх).

Початок заходу о 9:40, реєстрація з 9:20.

Наукові організатори заходу – ПВНЗ «Київський медичний університет», ГО «Українська Академія Педіатрії», Литовське педіатричне товариство, Латвійська педіатрична асоціація, Естонська педіатрична асоціація з офіційною участю Польського педіатричного товариства.

Даний захід організовано за підтримки МОЗ України, МОЗ Литви, Міністерств закордонних справ.

У програмі симпозіуму лекції провідних спеціалістів з України та Європи на найбільш актуальні теми в різних галузях педіатрії, обмін досвідом.

До участі в роботі запрошуються сімейні лікарі, терапевти, педіатри, дитячі отоларингологи та інші спеціалісти, кому цікава дана тематика.

Захід носить мультидисциплінарний характер та відіграє важливу роль у справі освіти українських лікарів та є частиною системи безперервного навчання.

Програма 4-го БАЛТІЙСЬКОГО ПЕДІАТРИЧНОГО КОНГРЕСУ розміщена на сайті.

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024