Навчальний курс від Міжнародної академії класичної гомеопатії Джорджа Вітулкаса (Греція)

Київський медичний університет в межах співпраці з Міжнародною академією класичної гомеопатії Джорджа Вітулкаса (Греція) пропонує навчання на 2-річних курсах з класичної гомеопатії з можливістю (для фахівців з вищою медичною освітою) складання іспиту на отримання диплому Академії по завершенню навчання.

Унікальна авторська програма Джорджа Вітулкаса «E-learning курс Міжнародної академії класичної гомеопатії» це 24-місячний курс on-line навчання класичній гомеопатії, який складається з 400 академічних годин аудіо- та відеолекцій, 172 годин самостійної роботи та клінічної практики. Програма поділена на 9 модулів (2 модулі – Теорія, 3 модулі – Матерія Медика, 1 модуль – Реперторизація, 3 модулі – Випадки). Навчальний курс розділений на 8 семестрів – 7 днів навчання 1 раз на 3 міс. Щоб отримати диплом також необхідно буде надати у письмовому вигляді 10 клінічних випадків з відстеженням протягом 6 міс. Особи, що пройшли весь курс навчання, та не здавали іспит, отримають спеціальний Сертифікат. Програма представлена доцентом кафедри фітотерапії, гомеопатії та нетрадиційної медицини КМУ Козименко Т.М. Джордж Вітулкас є Почесним професором Егейського університету (Греція), Почесним професором Академії медичних наук (Росія), Професором Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (Україна), Співпрацюючим професором Бакського медичного університету (2001-2004), Почесним доктором Університету медицини та фармацевтики «Др. Віктор Бабеш» (Румунія), Почесним доктором Університету медицини та фармацевтики «Юлиу Хатигану» (Румунія). Міжнародні нагороди Джорджа Вітулкаса:. Right Livelihood Award (відома як Альтернативна Нобелівська Премія) «За видатний внесок у відродження гомеопатичного знання та підготовку гомеопатів найвищого рівня» (1996 р.); Золота медаль Угорської республіки за працю в сфері гомеопатичної медицини (2000 р.); Золота медаль гомеопата тисячоліття Міністерства охорони здоров’я Індії (2000 р.); Почесна нагорода Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (2012 р.). В 1995 р. проф. Джордж Вітулкас заснував Міжнародну академію класичної гомеопатії на острові Алоніссос, Греція, в якій він передає знання та досвід, набуті за 40 років роботи, а також викладає сучасні теорії щодо рівнів здоров’я. 15000 лікарів та практикуючих гомеопатів з 62 країн пройшли навчання в академії. Освітня програма Міжнародної академії класичної гомеопатії впроваджена в таких університетах:

• Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (Україна);
  • Егейський університет (Греція);
  • Кафедра неврології Університету медицини та фармацевтики «Юлиу Хатигану» (Румунія);
  • Інститут фітотерапії та акупунктури в м. Фенікс (США).

Початок занять – 28 травня 2016 р.
Довідки за тел.: +380505811891
E-mail: info@kmu.edu.ua

01.06.2016
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024