Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Науково-практична конференція «Мультидисциплінарна взаємодія в забезпеченні здоров’я дітей»

Київський медичний університет запрошує Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції «Мультидисциплінарна взаємодія в забезпеченні здоров’я дітей».
Науково-практична конференція відбудеться об 11:45, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 37 (конференц-зала Національного музею медицини України).
Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2017 році.

До участі у роботі конференції запрошуються: педіатри, лікарі сімейної практики, терапевти, імунологи, епідеміологи, інфекціоністи, паразитологи, неврологи, пульмонологи, гінекологи та всі зацікавлені у тематиці заходу.
Головні науково-практичні напрями конференції:
− Епідеміологічні та клінічні аспекти дитячих хвороб в Україні та світі;
− Оцінка дієвості та ефективності прийнятих стратегій вакцинопрофілактики,  та їх оптимізація;
− Актуальні питання специфічної і неспецифічної профілактики дитячих хвороб у сучасних умовах;
− Популяризація досягнень сучасної вакцинології серед медичних працівників різних спеціальностей і населення. Впровадження нових вакцин до календаря щеплень;
− Наукове обґрунтування шляхів оптимізації специфічної і неспецифічної профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань;
− Впровадження у практику нових інноваційних технологій профілактики, діагностики та лікування актуальних дитячих хвороб;
− Новітні підходи до розроби нових та вдосконалення існуючих методів  діагностики, профілактики та лікування інфекційних та паразитарних хвороб.
Програма конференції додається.