Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Найкращий стоматологічний факультет України запрошує на навчання!

Шановні студенти, інтерни та колеги!!

З вересня Student Dental Club знову розпочне свою роботу! В нас багато планів та цікавих проектів!

Нагадуємо, що Київський медичний університет в 2017 році в рамках проекту #STREAM розпочав серію guest lectures в #StudentDentalClub!

Наші студенти мали унікальну можливість безкоштовно відвідати семінари-тренінги від зірок стоматології! До нас завітали Мирон Миронович Угрин, Президент Асоціації стоматологів України,  Василь Каращук із лекцією "Тенденції сучасної мікроскопної ендодонтії", відбулася відкрита лекція фахівця міжнародного класу Евангелоса Джорджа Кіліпіріса (Chief resident, Oral and Maxillofacial Surgery Residency Program, Comenius University, Faculty of Medicine, Bratislava, Slovak Republic;  Aristotle University, Faculty of Medicine, Thessaloniki, Greece), виступив Бєлоград Максим  – один з найбільш затребуваних міжнародних лекторів в сфері мікроскопної стоматології. Він – перший стоматолог України, який провів свої курси на 5 континентах. Будучи експертом в області естетичної, реставраційної стоматології і ендодонтії ін. Максим Бєлоград проводить навчання в найбільш актуальних галузях своєї професії по всьому світу!

Ми стаємо ще ближчими та зручнішими для вас – долучайтесь до нової спільноти Київського медичного університету, яка створена на основі найновіших розробок та досягнень Viber.
Посилання тут

#StudentDentalClub2018