Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

На базі КМУ пройшла ІХ Базова школа хірургії

23,08,2024

17-20 серпня на одній з баз Київського медичного університету відбулася IX Базова школа хірургії, організаторами якої є Хірургічний клуб «Armata manus».

За 4 дні 15 курсантів засвоїли базові хірургічні навики (вузли, шви, робота з інструментами), навчилися шити шкіру, кишківник та судини, виконали поширені операції: клиноподібна резекція тонкої кишки з ентероентероанастомозом, гастростомія, пілоропластика, холецистектомія, лобектомія легкого.

Крім того, відбулися додаткові семінари — лапароскопія і VetLab на кроликах.

Керівник клубу Дмитро Шамрай прочитав кілька лекцій. Одна з них — мініінвазивні технології в лікуванні онкозахворювань, де були розібрані лапароскопічні втручання при колоректальному раку і торакоскопічна лобектомія легкого.

Пропонуємо вашій увазі відгук студентки КМУ (ІІ к., мед. факультет) Олександри Герус, яка відвідала IX Базову школу хірургії (далі зі слів автора).

«Пройшла курс базової школи з хірургії, в програмі якої були — ентероентероанастомози, шви шкіри, гастротомія, пілоропластика, "відкрита" холецистектомія, судинні шви, лобектомія легкого. Спочатку в нас була лекція, потім практичні навички. Дуже вдячна Шамраю Дмитру Вікторовичу за докладні лекції, він все роз'яснював, показував навчальні відео, та й просто з ним було приємно поспілкуватися. Так само вдячна Куценку Юрію Андрійовичу за те, що він терпляче до мене ставився, допомагав на практичних заняттях (він був моїм інструктором) і, якщо щось було незрозуміло чи не виходило, пояснював знову і знову. Так само я познайомилася зі студентами з різних ВНЗ, які теж терпляче відповідали на всі мої запитання — питань у мене і справді було багато, бо я була наймолодша. Ще відвідала додатковий семінар з базових лапароскопічних навичок -  не все завжди виходило, але я в величезному захваті і хотіла б ще відвідати курси базової школи "Аrmata manus".

Шановні студенти! Якщо ви хочете потрапити на цікаві семінари та лекції від запрошених фахівців – слідкуйте за нашими новинами на сайті, Facebook та розсилкою на ваші корпоративні e-mail!