Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

На базі Київського медичного університету відбулася Школа проктології!

IMG_225628-29 квітня на базі Київського медичного університету #kyivmedicaluniversity відбулася Школа проктології, організатором якої є Хірургічний клуб «Armata Manus».  Участь взяли 24 хірурги-проктологи, хірурги загальної практики, інтерни та студенти.

Було опрацьовано 5 блоків тем: геморой, пілонідальна кіста куприка, анальні тріщини, хронічний парапроктит і свищі прямої кишки, рак анального каналу.

Практику втручань учасники відпрацювали на органокомплексах: лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів латексними кільцями, видалення зовнішніх вузлів за допомогою електрозварювання Свармед, HAL-RAR, бічна сфінктеротомія, операція Moshe Gips, Bascom 2, LIFT, фістулотомія.

Такі методики, як Bascom 1,2, Moshe Gips і LIFT не вимагають спеціального обладнання і можуть бути застосовані на благо пацієнтів відразу після ознайомлення з ними протягом навчання на семінарі.

Запрошуємо на наступні семінари та тренінги, оголошення дивіться на нашій офіційній сторінці в facebook, в корпоративній пошті та підписуйтесь на наш Instagram.