Міжкультурна адаптація іноземних студентів – крок до успішного навчання!

У Київському медичному університеті навчаються студенти з багатьох країн світу з різними звичаями, релігією, мовою, кліматом та стилем життя.

Приїжджаючи вперше до нас, іноземні студенти дуже часто відчувають культурний «шок», пов’язаний з різними побутовими умовами, порядками та правилами,  встановленими в країні та учбовому закладі, з різницею у часі чи іншим складом їжі та напоїв. Але перше, що вони відчувають, це різниця між культурами.

Український народ здавна вважався гостинним та привітним. Вже досить давно іноземні студенти приїжджають до нашої країни для отримання вищої освіти, опановують важливі медичні спеціальності на досить високому рівні. Входячи в наше культурне середовище, студенти відчувають стрес, напруження, перші місяці перебування та пристосування є найбільш важкими та водночас важливими. Бо саме від цього залежить майбутня успішність студента.

Вже не перший рік на кафедрі фізіології, медичної біології та біофізики на чолі з завідувачем кафедри Поляковим О.А. та викладачами кафедри Гош В.Є., Серденко Т.В., Колінько Я.І. проводиться виховна робота зі студентами-першокурсниками, які з самого початку навчання потрапляють на нашу кафедру на дисципліни «медична біологія» та «біофізика».

Нашим завданням є перетворення культурної кризи, яка виникає у першокурсників, на позитивний стимул, необхідний для розвитку особистості студентів – іноземців.

Наприклад, вже традиційним є знайомство студентів з історією та традиціями Великодніх свят, Різдва, вивчення видатних архітектурних пам’яток міста на цікавих екскурсіях. Разом ми відвідуємо музеї, знайомимося з українськими національними стравами, долаємо «мовний шок». Гарною традицією став наш вересневий пікнік, який ми влаштовуємо кожного року для студентів-першокурсників на мальовничому березі річки Тетерів в Житомирі.

Цієї весни за допомогою наших партнерів були влаштовані курси для студентів та викладачів з невідкладної допомоги, протягом яких вони засвоїли необхідні для кожної людини навички та отримати сертифікати.

Київський медичний університет намагається налагодити комфортне та насичене подіями життя в Україні для легкої адаптації наших студентів до нового культурного середовища, завдяки чому полегшується процес навчання.

Вітаємо в Київському медичному університеті!

[slideshow_deploy id=’7211’]

Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024