Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Майбутні студенти в гостях у «Бориса»

127 липня відкрила двері одна з найбільших і передових приватних клінік України – клініка «Борис» для іноземних студентів Підготовчого відділення та майбутніх інтернів КМУ. Усі фахівці, лабораторні послуги, діагностичні дослідження, хірургія та стаціонарне лікування об’єднані в єдиний комплекс — «все під одним дахом».

Студентам  із задоволенням розповіли та показали усі секрети швидкої допомоги,  параклінічні сучасні діагностичні технології (УЗД, рентген, КТ, МРТ), заглянули до центру телемедицини Miami Children hospital, який дозволяє проводити всі існуючі інструментальні методи дослідження пацієнтів у режимі реального часу на базі сучасних телекомунікацій та інтернету, а саме: аускультація (вислуховування), ЕКГ, УЗД, ендоскопічні дослідження, спірометрія. Для майбутніх студентів та інтернів — це була унікальна можливість поспілкуватися з фахівцями такого високого рівня, які з нетерпінням чекають на початок нового навчального року, щоб і далі ділитись своїм досвідом світового рівня та професійними навичками.