Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Майбутні лікарі-інтерни Київського медичного університету знайомляться з клінікою «Добробут»

Лікарі-інтерни, що зараз вступають до інтернатури Київського медичного університету, 28 серпня мали чудову нагоду відвідати  кініку ММ «Добробут», на власні очі побачити сучасну організацію роботи та зустрітися з керівництвом, почути відповіді на нагальні питання, що їх турбують.

У рамках зустрічі відбулася співбесіда лікарів-інтернів на здобуття гранту на безкоштовне навчання в заочній частині інтернатури. Десять лікарів-інтернів успішно пройшли чергове випробовування та отримали шанс працювати в умовах новітньої клініки пліч-о-пліч з висококваліфікованими спеціалістами.

Отже, Київський медичний університет поряд з наданням лікарям-інтернам можливості навчання у провідних приватних клініках створює умови їх подальшого працевлаштування.

Dobrob_int