Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Майбутні інтерни Університету знайомляться з умовами проходження інтернатури на базі кращих приватних клінік.

Майбутні інтерни Київського медичного університету знайомляться з умовами проходження інтернатури

12 липня у дружній атмосфері випускники ВМНЗ України, ознайомилися з унікальними умовами проходження інтернатури в Київському медичному університеті. Майбутні інтерни мали змогу поставити цікаві питання та отримати на них відповіді. Особливий інтерес викликаний можливістю відвідати бази стажування – відомі приватні клініки  і на власні очі побачити новітнє обладнання, поспілкуватися з висококваліфікованими спеціалістами, дізнатися про сучасний рівень надання медичної допомоги.

Особливу вдячність висловлюємо керівнику клініки «Борис» Мороз Ангеліні В’ячеславівні, директору з медичної якості клініки «INTO-SANA», та заступнику директора клініки «Доктор Сем» Гуркіній Наталії Василівні, які розповіли про досягнення медичних закладів, упровадження кращих зразків клінічної практики розвинених країн, використання сучасних інформаційних технологій. Якщо ви хочете скористатися унікальною пропозицією проходження інтернатури, телефонуйте за номером 093 461 46 45 (Ірина Петрівна) або пишіть intern@kmu.edu.ua.1212 1414 1313