Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Літня виробнича практика в клініці Кнурова в липні

030820172

Літня виробнича практика в клініці Кнурова (Польща) в липні виявилася як ніколи продуктивною та дала можливість студентам взяти з собою до Києва великий обсяг придбаних практичних професійних навичок і знань. Студенти з перших днів практики в клініці відчули щиру увагу і бажання поділитися знаннями з боку клінічних кураторів — високопрофесійних лікарів.

Ті зі студентів, хто обрав сферою своїх інтересів хірургічний профіль, змогли бути присутніми і навіть асистувати на таких операціях, як резекція кишківника, ампутації кінцівок, постановка Калоста, пластика пахових, пупкових і діафрагмальних гриж, холецистектомії, некректомії. Ті ж, хто цікавиться акушерсько-гінекологічним профілем, брали участь в таких гінекологічних операціях, як роздільне діагностичне вишкрібання, видалення матки з придатками, кесарів розтин, а також асистували на фізіологічних пологах, працювали у відділенні новонароджених та проводили огляди здорових дітей. Окремим циклом для студентів стала участь в роботі онкологічного відділення: обходи, що проводяться завідувачем відділенням, участь в роботі діагностичного відділення — проведення КТ з контрастуванням і МРТ.