Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Лист щодо відкриття реєстрації на голів та заступників голів Комітетів фахової експертизи ЛІІ “Крок”

Шановні колеги! Доводимо до відома, що Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» (далі — Центр тестування) на підставі листа МОЗ України від 25.09.2017 № 08.1-30/25354 відкриває реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок» (далі – Комітети фахової експертизи) для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Фармація». 

Перелік Комітетів фахової експертизи для кожного ліцензійного іспиту додається (див. прикріплений файл). 

Подати заявку на реєстрацію може кожен бажаючий науково-педагогічний співробітник вищого навчального закладу або закладу післядипломної освіти, які здійснюють підготовку фахівців у галузі знань «Охорона здоров’я». Для цього потрібно зробити наступні кроки: 

1. Ознайомитися з вимогами до кандидата, які наведено нижче, та оприлюднено на сайті "Центру тестування" за посиланням. Вимоги до кандидата: бажання працювати на результат (обов’язково); наявність наукового ступеню (обов’язково); наявність вченого звання (обов’язково); науково-педагогічний стаж не менше 5 (п’яти) років (обов’язково); >( володіння англійською мовою (важливо); досвід написання тестових завдань, які за результатами фахової експертизи включені до екзаменаційного банку ліцензійного іспиту (важливо); / досвід роботи фаховим експертом у Комітеті фахової експертизи (бажано). 

2. Подати заявку на реєстрацію, заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/JadMTc 

Кінцевий термін подання заявок – 10 листопада 2017 року. 

Відбір кандидатів проводитиметься поетапно: 

1) початок реєстрації – 18.10.2017; 

2) прийом заявок – до 10.11.2017 року; 

3) оприлюднення складу Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи – до 17.11.2017.

Більш детальна інформація у файлі.