Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

лікувальний масаж

massaj КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ ПО ЛІКУВАЛЬНОМУ МАСАЖУ

Курси інформації та стажування по лікувальному масажу проводяться як для лікарів (провізорів), медичних працівників, лікарів-інтернів, студентів останніх курсів медичних вузів і особи, які не мають медичної освіти, але практикують лікувальний масаж більше 3-5 років.

Мета курсів інформації та стажування є удосконалення знань для осіб, які можуть практикувати лікувальний масаж для профілактики захворювань та відновлення здоров'я у період реабілітації після тяжких хвороб, лікування функціональних розладів у діяльності організму людини. В зв'язку з цим авторами пропонується програма, побудована по модульному принципу. На кожен модуль відводиться по 36 годин для поглибленого засвоєння теоретичного та практичного матеріалу слухачами курсу щодо комплексного підходу по відновленню здоров'я організму людини. Більша кількість годин відводиться оволодінню практичними навичками. Викладання матеріалу дає основні знання і поняття щодо застосування лікувального масажу в медичній практиці, схему проведення лікувального масажу, принципи застосування аромамасажу при різних захворюваннях, проведення лікувального масажу в дитячій практиці.
В основу програми покладена певна послідовність викладання матеріалу, що включає в себе:
1. Два базових модулі, розрахованих на 12 та 36 годин.
2. Додаткові модулі, розраховані на 36 годин кожен, які обираються курсантами самостійно. 
Модулі:
1. Спеціальний курс для лікарів — 36 годин.
2. Мануальна терапія та ефірні олії — 36 годин.
3. Корекція фігури в аромамассажі — 36 годин.
4. Аромамасаж та його особливості — 36 годин.
5. Релаксація в лікувальному масажі, як спосіб психоемоційної корекції стану людини — 36 годин.

Після закінчення навчання слухачі складають іспит теоретично, згідно контрольних питань програми та практично, згідно обраного модулю.
Докладніше інформація та запис за телефоном: (044)234-25-84, 288-03-29