Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Лекція Назарія Михайлюка — стоматолога із світовим ім’ям.

3 березня 2017 року на базі стоматологічного факультету відбулась лекція Назарія Михайлюка — стоматолога із світовим ім'ям.

Випускник Івано-Франківського національного медичного університету, учасник MicroVisionGroup, Academy of Microscope Enhanced Dentistry, International Team for Implantology, ACE, Rosmicro.

Назарій Михайлюк є провідним спеціалістом в галузі мікроскопічної стоматології в світі, його освітня програма була акредитована на державному рівні в Саудівській Аравії. Був запрошеним лектором більше ніж в 50-ти країнах.

Для студентів КМУ він продемонстрував 3 клінічні кейси з ортопедичним лікуванням, удосконалені методи препарування, розповів про доцільність використанння мікроскопа.

Неможливо залишити без уваги рівень вмотивованості студентів після лекції, адже Назарій Михайлюк не лише є авторитетним спеціалістом, але й першим українським стоматологом, який започаткував молодіжну грантову конференцію.

Адміністрація та студентство КМУ безмежно вдячне пану Назарію за такий цінний досвід!

За організацію події окрема вдячність Бойку Степану — випускнику стоматологічного факультету КМУ.