Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Курс тематичного удосконалення «Планування наукового дослідження. Моніторинг та оцінка його виконання»

ccl2018Восени 2017 р. вперше Університет провів курс тематичного удосконалення  «Планування наукового дослідження. Моніторинг та оцінка його виконання», який був організований у тісному партнерстві з міжнародним проектом «МЕТІДА», що фінансується Центром контролю та профілактики захворювань США (CDC) в рамках надзвичайної ініціативи  Президента США (PEPFAR).

Курсанти прослухали лекції відомих фахівців національного та міжнародного рівня, брали участь у майстер-класах, тренінгах. Панувала творча атмосфера. Цікавим, на думку курсантів, була тактика викладання – професіонали навчали групу в доступній ігровій формі та у формі case-study. По закінченню курсу кращі отримали сертифікати.
Київський медичний університет вдячний усім, хто навчався і усім, хто навчав.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та у соціальних мережах, будьте в курсі новин та обов’язково відвідайте наші тренінги та курси тематичного удосконалення!