Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Конкурс національної та державної символіки України

IMG_93367 грудня 2016 р. згідно з планом виховної роботи кафедрою іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено Конкурс національної та державної символіки України.

Показ студентських робіт був приурочений до Дня Збройних Сил України,
 який святкується 6 грудня 2016 р.

За результатами конкурсу серед студентів було визначено переможців:

1 місце посіла Васіна Єлизавета (103 мед.) із  картиною «Маки – символ України»,

2 місце: Плахова Катерина (103 мед.) зі своєю чарівною вишиванкою та Погоріла Мар`яна (102 стом.) із Національним Гербом України, виконаним в техніці квілінг.

3 місце посіла Стрілець Валерія (101 мед.) із свтковою вишиванкою, Шитюк Наталя (102 мед.), яка принесла на конкурс вишиту власноруч бісером сорочку, Машуренко Юлія, 103 мед (Картина «Маки»), Антоненко Марина (101 стомат.) із аплікацією на дерев'яній дощечці Національного Гербу України.

Також відбувся продаж українських національних страв, приготованих студентами Університету. Було зібрано 740 гривень, які спрямовані воїнам АТО. Пропонуємо продивитися фото з цього гарного св7 грудня 2016 р. згідно з планом виховної роботи кафедрою іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено Конкурс національної та державної символіки України.

Показ студентських робіт був приурочений до Дня Збройних Сил України,
 який святкується 6 грудня 2016 р.

За результатами конкурсу серед студентів було визначено переможців:

Також відбувся продаж українських національних страв, приготованих студентами Університету. Було зібрано 740 гривень, які спрямовані воїнам АТО. Пропонуємо продивитися фото з цього гарного свята! Дякуємо всім учасникам!ята! Дякуємо всім учасникам!