Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Конгрес «Людина та ліки» — Україна успішно відбувся в березні 2017 року

333В березні 2017 року Київський медичний університет (надалі Університет) разом з партнерами організували Конгрес «Людина та ліки» — Україна (надалі — Конгрес), який пройшов у «Президент Готелі» (м. Київ, вул. Госпітальна, 12).

Президент Університету Олександр Валерійович Поканевич та ректор Борис Борисович Івнєв виступили з вітальним словом.  Конгрес «Людина та ліки» — Україна відвідала Міністр охорони здоров’я – Уляна Супрун.

Секцію з сімейної медицини вели проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. та завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини д.мед.н. Копчак О.О.; секцію з проблем акушерства та гінекології – завідувач кафедри акушерства та гінекології проф. Сенчук А. Я.

У Конгресі взяли участь як доповідачі наші партнери в підготовці лікарів-спеціалістів з певного фаху, представники приватник клінік.

Учасники Конгресу отримали можливість почути вітчизняних лідерів медичної думки, Головних позаштатних спеціалістів МОЗ України та міжнародних експертів, членів Європейської Академії Педіатрії та організації охорони здоров’я дітей у Центрально-Східній Європі, які представили програмні доповіді з актуальних питань лікування та діагностики.